Darüşşafaka Öğretmenleri Lions Quest Eğitimi sonrası

Darüşşafaka Öğretmenleri Lions Quest Eğitimi sonrası

Darüşşafaka Öğretmenleri Lions Quest Uzaktan Sınıf Eğitimine katılarak eğitim sonrası memnuniyetlerini şöyle dile getirdiler.

Gamze Havva Kayaalp -
Bu eğitim benim için biraz duygusaldı. Çünkü Boğaziçi Üniversitesi'nden mezunum ve oranın araştırma sonuçlarını görmek beni hem olumlu anlamda etkiledi hem de biraz duygulandım açıkçası. Duyguların eğitime ve öğrencilere katkısını biliyorduk tabii ki. Yadsınamayacak bir katkısı var ama bu araştırma sonuçlarıyla nasıl desteklendiğini, nasıl somut bir hale geldiğini gördüm. Etkisinin yadsınamayacak derecede yüksek olduğunu en azından sayısalcı olduğum için kendime kanıtladım. Eğitimlerin bu şekilde planlanması gerektiğini düşünüyorum ve buna daha çok yönelinmesi gerektiğine inandım.

Hayriye Sinem Bozoğlu
Öncelikle çok yararlı bir eğitim oldu. Ben de bir matematik öğretmeni olarak aslında öğrencilerimin duygularını önemsemeye çalışıyordum ama bu eğitimden sonra nelere dikkat etmem gerektiğini, aslında neyi nasıl yapacağımı daha iyi öğrendim. Daha bilinçli bir şekilde uygulamaya çalışacağım. Çok teşekkür ederim. Bilinçlendiğim ve uygulamak için sabırsızlandığım bir eğitim oldu.

Işıl Akçay Aksoy - PDR
Öğretmenlerimizin bu olumlu geri bildirimlerini duyuyor olmak benim için çok sevindirici oldu. Gerçekten çok teşekkür etmek istiyorum. Her sürecimizde büyük bir sabır ve büyük bir anlayış gösterdiniz. Ve bence insanların temsil ettikleri şeyi gösterme şekilleri aslında kendi davranışlarıdır ve karşı tarafa hissettirdikleridir. Programın ne kadar güçlü bir program olduğunu kurmuş olduğunuz ilişkiyle ve iletişiminizle hissettiriyorsunuz. Ve bizde bu kadar kalıcı bir etki bırakıyor olmasının en büyük sebebi bu.

 


Eğitim Takvimi

<<  <  Ekim 2021  >  >>
 Pz  Sa  Çr  Pr  Cu  Ct  Pz 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
© 2021 Lions Kulüpleri Vakfı